Sinterklaas komt langs bij InTact

Sinterklaas en zwarte piet delen cadeautjes uit!

Afgelopen maandagavond hadden wij een speciale groepsbijeenkomst van InTact. Namelijk Sinterklaas kwam bij ons langs en deelde cadeautjes uit.
Sinterklaas en zijn knecht zwarte piet, zette iedereen van de groep in het zonnetje, en gaf hem of haar een cadeautje.
Sinterklaas had dan wel schunnige opmerkingen zo nu en dan, wat er voor zorgde dat er vooral deze avond veel gelachen is! Het was een geslaagde avond waarin we allemaal veel gelachen hebben. Vanavond gaat Sinterklaas weer terug naar Spanje, maar we hopen dat ie volgend jaar toch weer opnieuw bij ons langs komt op de groep!

Sinterklaas wordt in de benen geholpen door zwarte piet

Er zijn deze avond ook foto’s gemaakt! Deze foto’s zijn hier beschikbaar op onze ledenpagina! Hiervoor heb je een login nodig voor de website. Ben je groepslid en heb je nog geen account voor de website? Klik dan even hier voor meer informatie.
Deze foto’s zijn uiteraard afgeschermd in verband met de privacy van onze groepsleden.

1 reactie op “Sinterklaas komt langs bij InTact

  1. Sinterklaasviering was echt top! Het heeft zeker vorig jaar dik overtroffen. Vooral met Sinterklaas en zwarte piet erbij. Dat gaf deze avond echt de finishing touch! Dat wordt volgend jaar nog moeilijk om dit te overtreffen! Hulde aan de organisatoren!

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Deze website gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.